Tilda Teknik

İnşaatta kalitenin adresi...

Firmamız, tamamını bünyesinde istihdam ettiği uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Sürekli kendini yenileyerek mimari tasarım, tasarım uygulamaları ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir.

Modern dünyanın gerektirdiği tüm inşaat teknolojilerini kullanmak üzere yola çıkan firmamız, kalitesi ve tecrübesiyle geleceğin modern dünyasına kendini hazırlamaktadır. Projelerini gerçekleştirirken toplumsal beklentileri ön plana alan firmamız, özellikle yaşam alanları konusunda tüm detaylara önem vermektedir.

Firmamızın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmekte; güçlü deneyim ve tecrübeleriyle atılımlarına devam eden mevcut kadrosunu geliştirerek anahtar teslim projelere imza atmaya devam etmektedir

İnşaat Taahhüt

Şehir / Bölge Planlama

Üst Yapı Projeleri

Mimarlık Hizmetleri

Alt Yapı Projeleri

Gayrimenkul Hizmetleri

  • DANIŞMANLIK HATTIMIZDAN BİZE ULAŞIN
years in service
hours service
Projeler
Şube / Şehir